یوتیوب اینستاگرام فیسبوک

خدمات ضدعفونی منزل و محیط کار

بازدید 536 تاریخ دوشنبه 1 اردیبهشت 1399 امتیاز

کاربر گرامی

این روزها بی شک مهمترین دغدغه و داغترین بحث همه ویروس کروناست. تجربیات بقیه کشورها نشان داده که بهترین راه مقابله پیش گیری و کندکردن سرعت انتقال و رشد بیماری است. در همین راستا ضدعفونی کردن خانه و محل کار می تواند بسیار مفید باشد. ضدعفونی کردن قطعا تمام راه مقابله نیست ولی ابزار بسیار موثر و مفیدی است.

در همین راستا ما هم سعی کردیم این خدمت را به کاربران خوبمان ارائه دهیم. در این خدمت منزل یا محل کار شما توسط محلول های ضدعفونی کننده تمیز می شوند. این کار ویروس های موجود را از بین می برد و تا چند ساعت هم مانع از جذب ویروس می شود. انجام این کار بصورت دوره ای در کنار سایر دستورالعمل های ایمنی، می تواند شانس ابتلا را تا حد قابل توجهی کاهش دهد. بخصوص اگر از سفر برگشته اید یا بعد از یک مهمانی یا اگر به هر طریقی کسی وارد خانه شده که از اعضای دایمی خانه نیست، می توانید از این خدمت استفاده کنید تا خدای نکرده در صورتی که مهمان شما مبتلا بوده است مانع از انتقال به خود و خانواده تان شوید.

همچنین توصیه میکنیم که یک اسپری در خانه داشته باشید و در انتهای کار بخشی از محلول را نگه دارید. بعد از آن میتوانید خودتان برای ضدعفونی کردن لباس هایتان هنگامی که از بیرون می آیید یا هر بسته ای که از بیرون برایتان می رسد از این محلول استفاده کنید.

 

- کلیه محصولات ضدعفونی کننده دارای مجوز از سازمان غذا و دارو می باشد . 

- پس از ثبت سفارش و ارسال کارشناسان ما با شما تماس حاصل می نمایند . 

- سامانه ثبت سفارش دارای نماد اعتماد الکترونیک و رسانه های دیجیتالی می باشد . 

اطلاعات فردی

نوع سرویس

نوع فضا

متراژ محل

 

لطفا کد امنیتی را وارد نمایید.