یوتیوب اینستاگرام فیسبوک

تولید هدایا تبلیغاتی

بازدید 1111 امتیاز

هديه دادن رسمي است كه نخستين بار از ايران برخاسته و به ساير نقاط جهان شيوع پيدا كرده است. در واقع رسم هديه دادن ، هديه گرفتن رسمي است كاملا ايراني كه از دوران باستان برخاسته همين كاربرد هديه است كه باعث حفظ روابط اجتماعي میان افراد می شود و یک نوع پیوستگی اجتماعي برقرار می کند. بدين ترتيب با توجه به توضیحات فوق هديه دادن به عنوان يك سرمايه اجتماعي مطرح خواهد شد سرمايه‌اي كه افراد آن را در موقعيت‌هاي مختلف به كار مي‌ گیرند.

هديه چه به صورت مادی باشد و چه به صورت معنوی ، اثرات روانی زيادی هم بر فرد هديه دهنده و هم هديه گيرنده دارد. زيرا فرد هديه دهنده به اين ارزش معنوی در ذات خود رسيده است كه اكنون وقت قدردانی ، تشكر و احساس و ابراز همدلی و درك متقابل است و در عوض فرد هديه گيرنده نيز به ارزش معنوی آن پی خواهد برد. هدیه دادن می تواند به هزاران دلیل مختلف از جمله قدردانی ، به یاد ماندن ، تبلیغ و . . . باشد.

یکی از ابزارهای خوب و جذاب برای تبلیغات هدیه است که با یک استراتژی درست و هدفمند می تواند بهترین و بیشترین تاثیر را بگذارد. گروه هدایای تبلیغاتی یکتانگار با ارائه پیشنهادات مناسب و با کیفیت در خدمت شماست تا شما هدیه ای ماندگار و همسو با اهداف ارتباطی و بازاریابی خود به مخاطبین خود ارائه دهید. قابل ذکر است که به دلیل حساسیت گروه یکتانگار بر روی کیفیت ، کارگاه تولید هدایا تاسیس شده تا کالایی با سطح کیفیت بالا و طرحی متفاوت و همچنین متناسب با شان مخاطب ارائه شود.