واتس آپ یوتیوب اینستاگرام

تبلیغات لینکدین

تاریخ یکشنبه 7 مرداد 1397 امتیاز

تبلیغات لینکدین

لینکدین شبکه اجتماعی متخصصان است، این را همه می‌دانند! اگر مایلید تبلیغات شما برای کاربران لینکدین که تقریبا همگی جزو قشر تحصیل‌کرده و متخصص جامعه هستند نشان داده شود، کافی است این کار را به ما بسپارید. ما تبلیغ شما را به صورت کاملا تخصصی در لینکدین به کاربران ایرانی نشان می‌دهیم تا مورد توجه متخصصان و کارشناسان ایرانی قرار بگیرید. مجموعه یکتانگار برای اولین بار در ایران می‌تواند به صورت تخصصی تبلیغات شما را در سراسر لینکدین به نمایش بگذارد و برند شما را برای متخصصان به شهرت برساند.

 

مزایای تبلیغ در لینکدین چیست؟

هدفمند

تبلیغات در لینکدین یکی از هدفمندترین نوع تبلیغات در سرتاسر محیط وب است. شما در لینکدین قادر هستید که تبلیغ محصول یا خدمات خود را تنها برای افرادی که در رشته و یا شغل خاصی محصول به تحصیل و یا کار هستند نمایش دهید.

 

افزایش شهرت برند

لینکدین به علت برخورداری از کاربران متخصص قادر است تا شهرت برند شما را بر اساس ارتباط با کاربران با سرعت بسیار بالاتری نسبت به روش‌های سنتی افزایش دهد.

 

انعطاف پذیری بالا

لینکدین قادر به تنظیمات بسیار بالایی برای مدیریت بهینه تبلیغات است. با استفاده از این تنظیمات شما قادر هستید تا محدوده مکانی و حتی زمانی مشخصی را برای نمایش تبلیغات خود تنظیم کنید.

 

آمارگیری دقیق

لینکدین این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا تعداد ورود کاربران مختلف به تبلیغاتتان را مشاهده کنید. این آمار به شما امکان می‌دهد تا تبلیغات خود را برای نتیجه گیری بهتر تغییر دهید.

 

تأثیرگذاری در رتبه سایت

تحقیقات نشان داده است که افزایش سطح تبلیغات در لینکدین رتبه سایت شما را افزایش خواهد داد. ایم موضوع همراه با مزایای دیگر میتواند در طولانی مدت منجر به شدت گرفته فروش محصولات شما بشود.

 

کاربری آسان

ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی در لینکدین و مدیریت آنها بسیار آسان است. شما به تنهایی یا با مشاوره از متخصصان می‌توانید نتایج مستقیم تبلیغات خود را مشاهده کنید.