واتس آپ یوتیوب اینستاگرام

سازه مدولار نمایشگاهی کلیپ

بازدید 1373 تاریخ شنبه 16 فروردین 1399 امتیاز

در وصف این سازه فقط میتوان گفت بسیار زیباست! دیواره های مرتب با مرز های باریک جلوه ای بسیار شیک به آن داده است. دیواره هایی مربعی شکل که با رنگبندهایی که دست خود شماست، غرفه شما را بسیار مدرن و امروزی به نمایش میگذارد.

استقامت منحصر به فرد کلیپ با توجه به چشم نواز بودن این محصول نکته حائز اهمیت دیگری است به این نحوه که اسکلت سازه با آلومینیوم آنادایز ۶۰۶۳ با سختی بالا و در ابعاد ۴۰ در ۴۰ میلیمتر که بوسیله اتصالات بازشو بصورت کاملا مقاوم به یکدیگر متصل میگردند، باعث شده استقامت و ایستایی بالایی را در این سازه شاهد باشیم. همچنین در استراکچر از زانوی سه راه و چهار راه آلومینیومی ۸۰ در ۸۰ میلیمتر با گرید ۶۰۶۳ با سختی بالا بهره گرفته شده است. مقاومت در حدی است که میتوانید بدون نگرانی هرگونه پارتیشن، کمد، کتابخانه و هر فضای مورد نیاز و استفاده شما را اجرا و به استراکچر اصلی نصب و بهره برداری کرد. نصب و راه اندازی این محصول هیچ گونه محدودیتی در ارتفاع نداشته و تا ارتفاعات متفاوت نظیر ۱۱۰، ۱۴۸، ۱۸۰، ۲۱۰ الی آخر میتوان نصب و تا سقف سوله اجرا کرد.

نکته بسیار مهمی که باعث شده در اکثر نمایشگاه ها شاهد حضور محصول شگفت انگیز شرکت یکتانگار ، یعنی کلیپ باشیم، راحتی خارق العاده در نصب و راه اندازی آن است. این محصول در کوتاه ترین زمان نصب و جمع آوری میشود. به دلیل وجود اتصال دو شاخ به استراکچر آلومینیومی و اتصال تک شاخ آن با MDF یا نئوپان ۱۶ میلیمتر به راحتی هرچه تمام تر میتوان استراکچر را نصب و راه اندازی کرد. برای پر کردن و یا قرار دادن دیواره، از MDF با پوشش فوم، پارچه و یا چرم مصنوعی استفاده میشود که این امر موجب فراهم کردن رنگبندی های متنوع جهت دیواره ها شده است. فضایی که سازه کلیپ به ما میدهد، به لطف فوم های ۴ سانتیمتری (در صورت سفارش جداگانه) فوق العاده آکوستیک بوده و هیچ گونه بازگشت صدا نخواهیم داشت و محیطی مطلوب جهت مذاکره و گفتگو برای شما و مشتریان به ارمغان می آورد.

با این محصول هرگز نگران سیم کشی و نصب اتصالات برق و شبکه های کامپیوتری نخواهید بود چرا که در اسکلت اصلی کانال های ارتباطی از قبل طراحی و تعبیه شده و شما به راحتی و بدون دردسر و مزاحمت قادر خواهید بود سیم کشی های برق و اتصال های کامپیوتری را برقرار نمایید. براحتی تمام میتوانید کابل ها را روی دیواره ها، و مابین پارتیشن ها تا بر روی میز کاربران بدون هیچ گونه برشکاری و یا کار فنی دردسر ساز، برسانید.

بنابر توضیحات بالا این سازه با توجه به مدولار بودن آن میتوان به دفعات محصول را نصب کرده، جمع کرده و مجددا در مکانی دیگر با طرح جدید و دکوراسیون متفاوت مونتاژ و راه اندازی نمود. دیواره های این محصول قابل جدا شدن بصورت موقتی و دائم هستند.

مزایا:

استقامت بالا

مقاوم در برابر رطوبت و زنگ زدگی.

امکان نصب در ارتفاع متفاوت تا ۱۱۰ ، ۱۴۸ ، ۱۸۰ ، ۲۱۰ و نامحدود تا سقف.

به دلیل مقاومت بالای استراکچر اصلی این پارتیشن و امکان اتصال سازه­های دیگر، طراحی و تولید انواع کمد و کتابخانه ثابت دیواری نیز قابل اجراست. .

امکان طراحی و تولید انواع میز مدیریت، کارشناسی و کنفرانس با سازه کلیپ با استراکچر آلومینیومی و پرکننده MDF ۱۶ میلیمتر.

سازه مدولار که می­توان به دفعات مونتاژ و طبق طرح جدید دکوراسیون داخلی را تغییر داد.

طراحی و ساخت دیواره­های متحرک پارتیشن­های آکوستیک برای جداسازی موقت فضاهای داخلی

کاربری:

کلیه اماکن اداری – نمایشگاهی- همایشی- کنفرانس و کنگره و …