واتس آپ یوتیوب اینستاگرام

سازه مدولار نمایشگاهی مستر

بازدید 1441 تاریخ دوشنبه 18 فروردین 1399 امتیاز

سازه نمایشگاه مستر – طراحی هوشمندانه، حیرت آور

 

برگزاری نمایشگاه به شکل چشمگیری آسان میشود! برپایی غرفه ها و سالن ها در کمترین زمانی که تا به حال انجام شده، با کیفیت بی نظیر.  تقریبا هر فضایی را با هر متراژی میتوانید با این سازه ایجاد کنید، اتاق بسازید، سقف بگذارید، فضا ها را از هم جدا کنید، راهرو بسازید، خروجی و ورودی را تعیین کنید، ویترین قرار دهید، جاهای نصب تبلیغات چاپی و … . همه چیز در دستان شماست فقط تصمیم بگیرید!

با سازه مستر شرکت یکتانگار ، قدرت اجرا در دستان شماست، امروز انعطاف بسیار بالا در طراحی و اجرای غرفه با استفاده از این محصول باعث شده در هیچ نمایشگاهی عدم وجود این محصول را نبینیم. 

هر آنچه که در ذهن خلاق شما وجود دارد را میتوانید با این محصول پیاده سازی کنید! بروی استراکچر اصلی این سازه میتوانید هر چیزی نصب و اجرا کنید از میز اطلاع رسانی، ویترین، طبقات کاتالوگ و طبقات فروشگاهی تا دیواره ها، اتاق ها، راهرو ها، سقف و هر چیزی که فکرش را میکنید! آلیاژ مورد استفاده در این محصولی به گونه ای است که بالاترین استقامت را دارا بوده و دیواره های آن که از MDF های ۸ میلیمتری استفاده میکنند قرص و محکم خودنمایی خواهند کرد. روی دیواره های آن میتوانید چاپ های تبلیغاتی (با استفاده از چسب های دو طرفه) نصب نمایید.

بارز ترین نکته این محصول این است که پازلی شکل بودن دیواره ها میتواند درب های خلاقیت و طراحی را بروی ذهن شما باز کند. روی دیواره های آن میتوانید چاپ ها را بصورت پازلی نصب کرده و با درکنار هم قرار دادن پازل ها شکلی کامل را به نمایش بگذارید که بسیار چشمگیر و جذاب خواهد بود.

سازه مستر یا ماکسیما با آلومینیوم و آبکاری (آنادایز) دارای ابعاد ۹۰ در ۹۰ میلیمتر است. در هر ضلع قطعه آن یک شیار تعبیه شده (جمعا ۴ شیار) که میتوان استراکچر را به وسیله این شیار ها به یکدیگر و همچنین مابین کلاف ها از دیواره های MDF با قطر ۸ میلیمتر متصل کرد. ورق های MDF جهت پر کردن بین قطعات و ایجاد دیواره، با روکش ملامینه و تنوع رنگ بسیار بوده و آنها را میتوان عمودی و یا افقی استفاده نمود. همچنین از این شیار ها برای اتصال سایر تجهیزات نیز استفاده نمود و میتوان مابین قطعات سازه مستر از لایت باکس استفاده کرده و چاپ های تبلیغاتی را با جلوه زیبا و نورانی به نمایش گذاشت. برای پر کردن دیواره ها از هالو شیت، شیشه های ۸ میلیمتر سکوریت (سفید، رنگی و سندبلاست) نیز میتوان استفاده نمود. از دیگر مزایای این محصول شگفت انگیز قابلیت های نورپردازی در آن است به این شکل که میتوان از شیار های قطعات مستر بعنوان ریل برای نور های نقطه ای متحرک استفاده کرده و نورپردازی بسیار شکیل به غرفه داد. سیم های نور نیز از داخل شیار عبور کرده و کاملا مخفی می باشند.

نکته مهم دیگر این سازه ضخامت آن است که برای مقاوم بودن به نگهدارنده دیگری احتیاج نداشته و خود به تنهایی غرفه ای محکم و ثابت به ارمغان می آورد.